+420 602 360 588

Skandinávské luxusní tapety Fiona Wall Design

Dánská značka Fiona je jedním z hlavních tahounů evropských firem se zaměřením na interiérové tapety. Byla založena již v roce 1897 umělcem a malířem P. L. Bronnerem.

Designové vliesové tapety Fiona si rychle získaly přízeň zákazníků především díky jejich modernímu designu a vysoce kvalitnímu materiálu. Velkou výhodou je také široký výběr půvabných vzorů ve velice krásných barevných odstínech, vždy vkusně navržených a propracovaných do nejmenších detailů.

Vliesové tapety jsou vyhledávané hlavně díky snadnějšímu lepení lepí se za sucha. Což znamená, že není třeba natírat lepidlem i tapetu, jen tapetovaný podklad. Další výhodou je jejich odstranitelnost, až přijde jejich čas na změnu - jsou beze zbytku odstranitelné. Také jsou většinou dobře omyvatelné, což jistě oceníte, pokud plánujete, nebo již máte malé děti.

Trošku techničtěji - vliesové tapety jsou vyrobeny ze speciální buničiny a polyesterových vláken s přídavkem polymerového pojiva. Tato struktura dává tapetám pružnost a pevnost.

Pro výrobu a tisk používají několik technik: povrchový tisk, tisk na síto nebo hlubotisk. Stali se také prvními výrobci tapet odolných vůči světlu.

Naše kolekce tapet

Tato skandinávská značka se neřídí pouze jedním heslem, naopak se snaží splnit všechna přání o ideálních tapetách do různých stylů interiéru.

Fiona Heritage

S kolekcí Fiona Heritage jsme přenesli historii do 21. století. Nádherné motivy - od dob rokoka až po secesní architekturu – byly navrženy tak, aby odrážely současné globální trendy, a navíc je náš tým designérů zkombinoval se sofistikovanými barvami vhodnými do jakéhokoliv interiéru.

S kolekcí Fiona Heritage nepotřebujete zámek, abyste mohli využít těchto překrásných tapet s klasickými motivy. Jednoduše si zámeckou atmosféru můžete vnést do svého domova.

  • Nádech historie

Fiona Nordic Composition

Najdete zde tapety s botanickými vzory, ale také tapety s moderními průmyslovými vzory. Některé jsou propracovány do detailu, a některé jsou jednoduché. Některé jsou světlé a některé trochu temné. 

V kolekci Nordic Compositions najdete důležitý zdroj inspirace pro vaši vlastní osobitou kompozici. Kompozici, která nemusí být perfektní, ale která musí být především vaše.

  • Severská elegnace

Fiona Stripes

Pruhy se objevují v umění, módě i v designech interiérů. Možná proto, že dodávají osobnost, barvu i styl. Možná proto, že opticky dokážou zvýšit místnost. A nebo možná proto, že jsou prostě nadčasové.

  • Nadčasový design

Fiona Six Sences

Grafické vzory vnesou do vašeho domova nadčasový design a vzhled městského životního stylu. Díky pestrosti neobvyklých efektů, jako jsou třpytky nebo hrubý písek, každá z tapet této kolekce vdechne vašemu domovu jedinečnou náladu a neopakovatelnou atmosféru.

  • Potěšení smyslů

Fiona No Limit

Kam sloni létají na prázdniny? Kam chodí dinosauři spinkat? Sundávají si motýlci křidýlka, když  přistanou? Žijí medvědi na obloze? Mohou být sny pruhované? Skáčou růžoví zajíčci ve svých snech po hříbkách? Jsou na obloze okna?

  • Dětské motivy

Kontakní formulář

Pokud vás zaujala naše nabídka tapet a chtěli byste se dozvědět víc, neváhejte nám napsat.
Jméno E-mail Zpráva Odeslat